KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16152065
nr 1615 2065
Hasse Lindroth
(f. 1938), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 78/280, "Från Blekholmsbron". Bildmått: 32x26 cm, yttermått inklusive ram: 57x46 cm
Hasse Lindroth, född 1938 i Stockholm, svensk målare och grafiker.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 22 april 2024
kl 20:46:07
19/4 15:20:02
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
22 apr
Hasse Lindroth
Läs mer om Hasse Lindroth